Кріоліполіз

БЕЗОПЕРАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ

Кріоліполіз один з найбезпечніших і найефективніших підходів до усунення небажаних жирових відкладень. Слово кріоліполіз складається з трьох слів: кріо (холод), ліпо (жир), лізис (руйнування, розчинення) і означає зменшення жирових відкладень під дією холоду.

Як це працює?
Принцип кріоліполізу полягає в строго контрольованому охолодженні жирової складки протягом години, в результаті якого частина жирових клітин гине. У результаті – зменшення жирової складки на 20-25% протягом наступних 1,5-2 місяців.

Ефективність процедури
Процедура кріоліполізу – дозволяє отримувати виражені та прогнозовані результати на багато років.
На відміну від відомих фізіотерапевтичних методик процедура зменшує кількість жирових клітин, і обсяг жиру в них. В результаті жирова складка зменшується в розмірах і обриси фігури набувають бажаного вигляду. Серед усіх безопераційних процедур видалення жиру кріоліполіз відрізняється високою ефективністю та сталістю результату.

Безпека кріоліполізу
Спеціальний алгоритм охолодження з автоматичною системою контролю температури та тиску дозволяє досягти безпечного, але водночас ефективного впливу на жирову тканину. Інші тканини (шкіра, м’язи, судини, нерви) у місці процедури не страждають – охолодження впливає лише на жирові клітини.

Переваги процедури кріоліполізу
Кріоліполіз – це нехірургічна процедура, яка проводиться без розрізів, проколів і не вимагає знеболювання, не надає системного впливу на організм, не діє на внутрішні органи. Ефект від процедури кріоліполізу – рівномірне зменшення жирових відкладень.
Апарат оснащений багаторівневою системою захисту, яка забезпечує максимальну безпеку.
Якщо Ви цінуєте ефективні та безпечні процедури, у Вас немає часу на реабілітацію після операцій, і Ви не хочете відчувати дискомфорт – процедура кріоліполізу ідеально підходить для Вас!

 

Протипоказання

– травми шкірного покриву;
– рясні рубці або грижі в обробленій зоні;
– індивідуальна непереносимість холоду;
– загострення захворювань шкіри;
– вагітність та період лактації;
– цукровий діабет;
– використання кардіостимулятора;
– ниркова та печінкова недостатність;
– ожиріння II та III ступеня;
– хвороби кровоносної системи;
– схильність до кровотеч;
– тромбоз.