Лазерне видалення татуажу і татуювань

іколазер, Неодимовий Лазер, Ремувер

Для видалення неякісного татуажу та татуювань ми використовуємо піколазер, неодимовий лазер та ремувер.

Піколазер – це найкраще, що є на сьогоднішній день у світі видалення татуажу та татуювання.

Піколазер з ультракороткою тривалістю імпульсу дозволяє видаляти пігментацію, татуювання та татуаж будь-якої складності, кольору та розміру практично безболісно, ​​зі швидкою регенерацією та значно швидше, ніж на звичайному Q-Swich лазерному обладнанні. Апарат працює на довжині хвилі в 755 нм, він посилає пікосекундні (у 100 разів більш короткі ніж наносекундні) імпульси енергії під шкіру. Така дія дозволяє в буквальному сенсі розбити татуювання на безліч мікроскопічних частинок, які імунна система організму зможе легко вивести.

Неодимовий лазер – промінь лазера проникає на певну глибину, нагріває та дробить пігмент на дрібні частинки, які виводяться лімфатичною системою. В результаті татуювання буде блякнути. Оскільки безпосередньо шкіра та волосяний покрив при цьому не пошкоджуються, то і жодних рубців чи шрамів також не залишається.

Не весь татуаж та татуювання можуть бути видалені повністю. Ефективність видалення залежить від кількох факторів:
– Хімічний склад пігменту;
– кількість корекцій татуажу чи татуювання;
– Глибина введення пігменту;
– ступінь травмування шкірного покриву при нанесенні тату;
– Колір шкіри клієнта.

Тому прорахувати точну кількість процедур лазерного видалення неможливо.

Особливої ​​підготовки до процедури немає, потрібно лише обмежити засмагу протягом двох тижнів.
Після процедури також на два тижні відмовитися від засмаги та користуватися сонцезахисним кремом; протягом 3-х днів не обробляти шкіру засобами, що містять спирт; не відвідувати громадський басейн, сауну.

Вивести невдалий татуаж можна також за допомогою ремуверу – це хімічний спосіб виведення пігменту зі шкіри. Ми використовуємо ремувер ColorX CS швейцарського виробництва.

Принцип дії ремуверу простий – потрапляючи до шкіри, він зв’язується з молекулами пігменту, захоплює їх і витягає назовні. Кожна наступна процедура піднімає новий шар пігменту до поверхні, даючи можливість для наступної маніпуляції.

Протипоказання

– інфекційні захворювання, герпес;
– онкологія;
– хвороби крові;
– цукровий діабет;
– вагітність та період годування груддю;
– свіжа засмага.