Lift Meso

СЯЙВО ШКІРИ

Концепція Lift Meso від Swiss Color – це новий та дуже ефективний метод регенерації та омолодження шкіри.

Втомлена, тьмяна шкіра – кожній жінці знайоме це сумне відображення у дзеркалі. Причина – нестача вітамінів та мінералів, що провокує зневоднення, втрату тонусу та некрасивий колір обличчя.

Lift Meso «Сяйво шкіри» – це процедура спрямована на покращення якості шкіри та вирішує наступні завдання: вирівнює рельєф, зменшує зморшки, звужує пори, покращує колір та коригує овал обличчя. В результаті курсу процедур запускаються процеси регенерації шкіри, стимулюється вироблення колагену, за рахунок чого відновлюється еластичність тканин, відбувається видимий ліфтинг та шкіра сяє зсередини.

Процедура полягає в нанесенні множинних уколів тонкими голками у верхні шари епідермісу, завдяки чому активно активно проникають в шкіру лікувальні препарати.

Процедура багатоетапна: демакіяж, кислотний пілінг, сироватки для підвищення тонусу шкіри (виробництва Swiss Color, Швейцарія), альгінатна маска, гель, що регенерує.

 

Протипоказання

– індивідуальна непереносимість препаратів, які використовуються для процедури;
– запальні процеси у місці проведення маніпуляції;
– вагітність та період годування груддю;
– гострі вірусні, інфекційні, запальні захворювання;
– загострення хронічних захворювань чи хронічні захворювання на стадії декомпенсації;
– герпетична інфекція;
– знижена згортання крові або прийом антикоагулянтів.

Ефективність Lift MESO видно після першої процедури, особливо на сухій, неживій, тьмяній та втомленій шкірі. Для досягнення оптимальних результатів рекомендується 4-5 процедур, з інтервалом – 2 тижні. Курс рекомендується проводити щорічно. Підходить для будь-якого типу шкіри.

Так просто бути гарною!