Модні рішення образу дозволять Вам виглядати ефектно, доглянуто та залишити занепокоєння щодо ідеального стилю в минулому. Студія мікропігментування Тетяни Поліванова в Одесі це улюблене місце сучасних дівчат, які стежать за модними тенденціями та бажають мати ідеальні брови та вії.

Ми хотіли б запросити Вас відвідав базовий курс перманентний макіяж – апаратні техніки. Курс пройде під керівництвом міжнародного сертифікованого тренера компанії Швейцарський колір, Тетяни Поліванова, яка буде рада поділитися з вами знаннями та навичками. Базовий курс тривалістю в 8 днів включає теорію і практику макіяжу брів. Ви можете отримати знання на тему корекція брів, а також відпрацювати навички на моделях. Швейцарський колір. Також, ви можете пройти курси навчання татуажу повік та навчання татуажу губ. Крім отримання знань татуажу, тренер дає інформацію по темі лазерне видалення татуажу.

Перманентні брови

Перманентні брови це одна і найпопулярніші послуги салонів краси. У студії мікропігментування Тетяни Поліванова, ця процедура має велику популярність. Сьогодні, більшість клієнток записуються на процедури форма брів і фарбування брів, так як ці послуги дозволяють дівчатам бути впевненими у своєму чарівному образі без особливих зусиль і часу.

У студії Вас зустрінуть майстри перманентного макіяжу, які можуть бути підібрані, відтінку шкіри та кольору волосся. На сайті доступні татуаж брів фото та татуаж брів відгуки, які підтверджують високоякісну роботу майстрів. Також Ви можете записатися на процедуру стрілки татуаж Одеса.

Татуаж брів відгуки, брови відгуки.

На сайті студії Тетяни Поліванова, Ви можете переглянути фото робіт майстрів брови до та після, а також прочитати розділ брови відгуки. Фотографії робіт та відгуки дозволяють дізнатися більше про студію зі слів відвідувачів та результатів пошуку до та після. Для того щоб дізнатися більше про модні тенденції, правила, використовувані матеріали для надання якісних послуг. Якщо ви зацікавлені у створенні краси, маєте гарний художній смак, тоді ви можете пройти кваліфікацію та навчитися новим технікам.

Фарба для бровей

Прагнення виглядати красиво кожній дівчині. Представниці жіночої статі створюють все, щоб виділити свою природну красу. Усі засоби для шкіри, а це макіяж, візаж, фарбування волосся, вибір одягу – все це формує образ жінки. У кожному макіяжі основним елементом є оформлені брови та вії. І якщо ви задумали зробити ніжний образ, грамотно зроблені брови і красиві пухнасті вії ніколи не завадять.

Фарба для брів та вій це потрібний помічник кожної жінки. Фарба допоможе зробити тривалий ефект, що зменшить час при щоденному догляді. Крем фарба для брів, який ми застосовуємо в салоні, не містить аміаку. Після її застосування на шкірі не з’являтимуться подразнення. У комплект знаходиться фарба, стаканчик, активатор і пензлик для брів.

Як зробити гарні брови

Красиві брови це гордість будь-якої дівчини та жінки. За допомогою вигнутих, піднятих або довгих брів змінюється вираз обличчя, погляд стає більш виразним та загадковим. 6d брови це новітня технологія реконструкції брів, абсолютно безболісна та підходяща всім. 6d татуаж брів підійде тим, у кого: тонкі брови, які протягом тривалого часу старанно вищипувалися частково відсутні брови від природи рідкісні брови

Найчастіше тонкі брови укрупнюють риси обличчя, роблять його невиразним і негармонійним. А ось природний 6д татуаж брів дозволить суттєво змінити ситуацію та візуально зробити красиві брови, омолодити обличчя, зробити його збалансованим та красивим. Як роблять 6д брови? Спочатку готується і очищається шкіра надбрівних дуг, потім майстер робить малюнок нового вигину (при необхідності), нової ширини та довжини. Потім робиться кілька контрольних проколів на шкірі. Вся процедура виконується вручну, без застосування косметичних апаратів, тому вона дає такий дивовижний ефект натуральних брів.

Весь процес виконується мікротонкою голкою, яку майстер спрямовує вздовж зростання брови від внутрішнього краю до зовнішнього, ретельно промальовуючи на потрібних ділянках найтонші волоски спеціально підібраним відтінком пігменту. Найважливіше в цій процедурі, щоб досягти природності, це підібрати колір фарби максимально близького до натурального. Найчастіше буває так, що майстер використовує кілька відтінків одного кольору так, щоб не було жодних відмінностей із природним кольором. Товщина голки підбирається виключно точно із шириною природних волосків.

Пігмент, який наноситься мікроголкою, потрапляє в шкіру на глибину всього 0,8-1 мм, що забезпечує безболісність процедури і невелику набряклість і почервоніння, що швидко спадає. Переваги татуажу 6d brows Усі процедури виконуються лише стерильними індивідуальними голками, що зберігаються у щільно запаяних заводських упаковках. Відмінність технології 6д в тому, що вона дозволяє досягти об’ємного ефекту брів, що, в принципі, ще не досягла жодної техніки. У східній косметології дані процедури використовуються більше 20-ти років, а до нас вони тільки-но прийшли. Красиві, доглянуті та чіткі брови зберігають свою форму після процедури до 3-х років. Єдине, це згодом може трохи посвітлішати пігмент і знадобиться повтор процедури.

Тепер вам не потрібно переживати про красу брів на пляжі, витрачати вранці багато часу, приводячи брови до симетричних вигинів після процедури реконструкції брів 6д ви зможете насолоджуватися своїм виразом обличчя, що змінилося і помолодшали буквально наступного дня. Протипоказання до процедури: вагітність менструація застуда соматичні захворювання важкого ступеня захворювання з наявністю гострого запалення; епілепсія; знижена згортання крові та захворювання, з цим пов’язані.

Leave a comment