Перманентний макіяж брів – це вирішення багатьох питань, пов’язаних з ефектним видом усієї особи, в тому числі, і з формою та густотою брів.

  1. Техніка Microblading

За допомогою мікроголки за напрямом росту волосся промальовуються волоски спеціальним пігментом. Кожна волосинка ретельно малюється з урахуванням різної товщини для всіх трьох фаз волосся (пушкового, молодого та дорослого), що і створює неймовірно натуральний ефект об’ємних брів. Брови на вигляд нічим не відрізняються від «рідних».

  1. Техніка Пудрове напилення
    Одна з сучасних і вдосконалених технік перманентного макіяжу, в процесі якої пігмент вводиться у верхні шари шкіри апаратом пошарово, легкою вуаллю, що дозволяє правильно розставити акценти і досягти максимально природного ефекту при цьому створюючи об’ємний малюнок.
  2. Комбінована техніка

Ця техніка поєднує попередні техніки: мікроблейдинг та пудрове напилення. З її допомогою можна додати густоти бровам, додати кольори, скоригувати форму, і при цьому брівки будуть повітряними та природними.

Як відбувається процедура?
Майстер спочатку створює попередній дизайн брів, погоджує форму, вигин і довжину з клієнтом, і тільки потім переходить безпосередньо до татуажу. Залежно від типу шкіри, пігмент зберігається від 1,5 до 2 років. Потім необхідна корекція брів (рефреш). Також через 4-6 тижнів після процедури обов’язково виконується базова корекція. Вона необхідна, коли пігмент не зміг проникнути в шкіру і зберегтися там, щоб зробити колір більш насиченим або навіть трохи підправити форму.

Leave a comment