Перманент губ – чудовий засіб для жінок, які живуть повним життям і не бажають шукати в сумці дзеркальце та помаду після кожної випитої чашки кави. З ним Ви завжди будете ідеально нафарбовані: під час їжі, роботи і навіть вночі.
Перманентний макіяж допоможе збільшити об’єм тонких губ, об’єм тонких губ, візуально підняти їх опущені куточки і надати яскравості блідим губам.

Техніка КОНТУРНА ОБВІДКА
дозволяє виправити «розмитість» контурів губ і окреслює їх як контурний олівець. Щоб такий макіяж не виділявся на не нафарбованих губах, він виконується пігментами, колір яких аналогічний природному або з трохи теплішим відтінком. Як самостійну процедуру контурне обведення показано у випадках, коли нічого крім недостатньої чіткості контуру губ виправляти не потрібно. Найчастіше промальовування контуру доцільно доповнити розтушуванням.

Техніка КОНТУР З РОЗТУШОВКОЮ
Розтушування контуру, що поступово переходить у природне забарвлення губ, дозволяє виконувати контурне обведення більш яскравими кольорами, зберігаючи при цьому «натуральність» макіяжу. Вона дозволяє скоригувати форму губ, надати насиченості їх кольору.

ЗD-ТЕХНОЛОГІЯ
У професійному візаж макіяж губ виконується з одночасним застосуванням декількох кольорів, що створюють гру світла і тіні. Також і в перманентному макіяжі: відблиски (освітлення середньої частини губ), затемнення куточків, складні переходи між відтінками дозволяють надати губам рельєфу, об’ємності.

Leave a comment