Перманентний макіяж століття – це не просто макіяж, який не змиється; як і професійний візаж він може скоригувати багато недоліків зовнішності: глибоко посаджені, маленькі, вузькі очі тощо.

Зафарбовування міжресничного простору

Підкреслює лінію вій, робить око виразнішим, створює враження густих чорних вій. Профарбовується лише міжресничний простір без розтушовки та без стрілки. Або ж, часто красиво виглядає міжресничний простір з дуже маленькою і тоненькою стрілкою, що трохи піднімає око.

Татуаж очей у вигляді стрілочки доповнює зафарбовування міжресничного простору та відповідає застосуванню лайнера у декоративному макіяжі – зафарбовується смужка поруч із лінією зростання вій. Вона може бути різною за довжиною, шириною, формою та кольором, може бути як «класичною», з маленьким (товщиною в вій) хвостиком, так і «гламурною» – залежно від переваг у макіяжі.
Стрілочка з розтушуванням після перманентного макіяжу схожа не на чітке підведення лайнером, а на підфарбовування краю повік олівцем або тінями. Поступово зникає, плавний перехід від темного до світлого візуально збільшує око, надає м’якість погляду.

Leave a comment