Ручна техніка татуажу брів та татуаж губ – це новий вид перманентного макіяжу, що забезпечує стійкість насиченого кольору до 3-х років. Татуаж губ – ця процедура з кожним роком ставати популярнішою та популярнішою серед жінок. Татуаж брів 6d виконується вручну, завдяки чому після процедури практично відсутні побічні симптоми – набряклість і утворення скоринки, а залишається лише невелике почервоніння, яке швидко минає.

Майстер перед початком процедури ретельно підбирає товщину мікроголки відповідно до товщини натуральних волосків, а також змішує пігмент до отримання саме того кольору, який потрібен. Процедура виконується індивідуальними стерилізованими голками, що забезпечує 100% безпеку.

Що дає татуаж брів?

По-перше, за допомогою татуажу можна домогтися зміни форми брів: зробити їх густішими, темнішими, виразнішими. По-друге, фарбування брів забезпечує повноту макіяжу без постійного підфарбовування – достатньо однієї процедури, щоб позбутися щоденного простоювання перед дзеркалом у спробах зробити брови фарбованими та симетричними. Пігмент, який використовується, тримається на бровах дуже довго, не вицвітаючи, не блідіючи і не вигоряючи протягом тривалого часу.

Татуаж 6d підійде тим, у кого:

· тонкі, перещипані брови

· Безбарвні та невиразні брови

· відсутня частина волосся на бровах

· Є шрам на надбрівній дузі

· Несиметричні брови

За допомогою голки майстер вручну вводить пігмент під шкіру на глибину всього до 1 мм, ретельно промальовуючи кожну волосинку окремо. Ручна технологія хороша тим, що майстер самостійно підбирає товщину голок з урахуванням трьох фаз росту волосся, тому різні волосинки малюються по-різному: пушкові робляться короткими, молоді робляться трохи довшими і з вигнутим краєм, а дорослі робляться товщі, довші і темніші. Такий підхід забезпечує абсолютну натуральність і навіть при найближчому розгляді важко визначити, що це не справжні брови, а після техніки татуажу.

Татуаж 6д в Європі та Азії використовується вже понад 20 років, не знижуючи своєї популярності, а до нас він прийшов зовсім недавно. Чому саме 6д? Тому що тільки ця технологія дозволяє досягти максимального ефекту і зробити брови по-справжньому об’ємними та натуральними на вигляд.

Майстер проводить повну реконструкцію брів, при якій змінюється злам, висота, довжина, густота та ширина. Татуаж 6д повністю перетворює обличчя, роблячи його більш відкритим, з гармонійними пропорційними рисами, а погляд стає глибоким, виразним та загадковим.

Leave a comment