Імітація натуральних брів

Цей вид перманентного макіяжу виконується майстром вручну за допомогою спеціальної ручки. Цей пристрій дозволяє майстру домагатися повного контролю над своїми рухами і, відповідно, ідеальної чіткості кожної лінії.

Татуаж брів 6d є новинкою на ринку України та дозволяє імітувати натуральне зростання волосся. Процедура виконується повністю в ручній техніці без машинки, що дозволяє уникнути значної травмування шкіри і дозволяє створювати на поверхні шкіри унікальний малюнок росту волосків, задаючи різні товщини, довжини і навіть вигини.

При даній техніці використовуються лише натуральні пігменти, які вводяться під шкіру дуже поверхово, що значно зменшує термін загоєння. Кінцевий результат ручного 6d татуажу залежить від швидкості регенерації шкіри та її типу. Більш жирна шкіра схильна швидше втрачати малюнок, але це не є протипоказанням до процедури.

За допомогою даної техніки 6d татуажу брів можна коригувати форму рідних брів, їх висоту і вигин, досягаючи ефекту омолодження, можна проводити реставрацію пошкоджених брів, домальовуючи волоски, що бракують, а можна просто додавати густоту і надавати яскравість натуральним бровам. Процедура біотатуажу брів передбачає використання спеціальних анестетиків та лосьйонів нового покоління, що забезпечують повну відсутність кровотеч та больових відчуттів.

Переваги біотатуажу брів

1. Стабільність кольору: ваші брови не змінять свій колір з часом, як це часом трапляється при звичайному перманентному макіяжі.

2. Ви не відчуватимете біль, процедура абсолютно комфортна.

3. Ваші брови виглядатимуть абсолютно природно

4. Ви зможете приховати будь-які недоліки брів (часткова чи повна відсутність волосяного покриву внаслідок травми чи захворювання, шрами тощо).

5. Зовнішній вигляд ваших брів буде справді бездоганним: натуральний колір, об’ємні волоски, оптимальна форма. Такого ефекту можна досягти виключно методом біотатуажу 6d.

6. Можна скоригувати та виправити старий татуаж і навіть змінити його колір, зробивши бровіприродними та об’ємними.

7. Колір пігменту різко не змінюється, не йде в небажані синьо-червоно-зелені відтінки, сильно не вицвітає, виводиться рівномірно.

Стійкість біотуатужу

Даний вид перманентного макіяжу радуватиме вас своїм зовнішнім виглядом від 1,5 до 3 років.

Чи потрібна корекція?

У 90% випадків потрібна корекція через місяць після проведення основної процедури. Це зумовлено тим, що шкіра повністю гоїться приблизно за 28 днів.

Процедура корекції проводиться БЕЗКОШТОВНО і є просто етапом у досягненні бездоганного результату.

Корекція необхідна з кількох причин:

1. При біотатуажі пігмент впроваджується на невелику глибину, а лінії промальовуються тонкі, тому висока ймовірність того, що на певних ділянках потрібно буде завдати пігменту повторно.

2. Після загоєння ви зможете оцінити результат, і якщо ви захочете змінити форму або товщину брів, майстер зможе це зробити саме на процедурі корекції.

3. Бувають випадки, коли клієнти під час першого візиту не впевнені повністю в інтенсивності кольору. У такому випадку майстер вибирає світліші відтінки, а через місяць можна зробити колір більш насиченим або темнішим за бажанням клієнта.

Безпека біотатуажу

Для проведення біотатуажу (як для первинної процедури, так і для корекції) використовуються стерильні голки, кожна з яких проходить процедуру лазерної стерилізації виробником і зберігається в індивідуальній упаковці. На сході техніка біотатуажу використовується вже близько 20 років, вона постійно розвивається та вдосконалюється. Біотатуаж 6d відрізняється новою унікальною схемою малюнка, формою та товщиною мульти голок, новітніми формулами кольору на основі пігментів рослинного походження, а також методикою впровадження пігменту. Але і, звичайно, головна особливість біотатуажу 6d-це здатність відтворювати природний об’ємний зовнішній вигляд брів. Такого результату не дозволяє досягти не одна інша методика!

Протипоказання для процедури

1. Вагітність.

2. Новоутворення невідомого походження, особливо якщо вони знаходяться в області передбачуваного мікропігментування.

3. Менструація.

4. Застуда.

5. Розлади психіки.

6. Діабет інсуліново-залежної форми.

7. Соматичні захворювання тяжкого ступеня.

8. Можливість виникнення колеоїдних рубців.

9. Захворювання із наявністю гострого запалення.

10. Епілепсія.

11. Знижена згортання крові та захворювання, з цим пов’язані.

Примітка:

Велика перевага татуажу брів 6d полягає в тому, що вона абсолютно безболісна, а за рахунок проникнення голок на меншу глибину і менш травматичною. Тому татуаж 6d – безболісний і швидко гояться процес.

Leave a comment