ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ

За допомогою перманентного макіяжу можна підкреслити ваші переваги та зробити риси обличчя більш виразними.
Перманентний макіяж брів зберігає натуральну красу брів, і водночас надає їм шарму та доглянутості.
Перманентний макіяж повік – надасть вашому погляду яскравості та жіночності.
Перманентний макіяж губ зробить контур чіткішим, а природний колір – насиченим. Ваші губи завжди будуть гідні замилування.

 

Протипоказання

– інсулінозалежної форми цукрового діабету;
– будь-які хронічні хвороби під час загострення;
– схильність шкіри до утворення келоїдних рубців;
– Прогресуюча стадія псоріазу, псоріатичні висипання на обличчі;
– тяжкі імунодефіцитні стани, ВІЛ;
– захворювання, що супроводжуються зниженням згортання крові;
– епілепсія, підвищена судомна готовність;
– тяжкі психічні розлади;
– рідні плями у передбачуваній зоні татуажу;
– герпес;
– кон’юнктивіт;
– вагітність та годування грудьми.

МІКРОБЛЕЙДИНГ

Мікроблейдинг – це ручна техніка мікропігментування брів. Вона дозволяє імітувати найтонші волоски, повторюючи природний напрямок росту брови. Допомагає надати густоти, скоригувати колір та надати ідеальної форми. Брови виглядають дуже натурально, і присутність татуажу зовсім непомітна.

 

Протипоказання

– інсулінозалежної форми цукрового діабету;
– будь-які хронічні хвороби під час загострення;
– схильність шкіри до утворення келоїдних рубців;
– Прогресуюча стадія псоріазу, псоріатичні висипання на обличчі;
– тяжкі імунодефіцитні стани, ВІЛ;
– захворювання, що супроводжуються зниженням згортання крові;
– епілепсія, підвищена судомна готовність;
– тяжкі психічні розлади;
– рідні плями у передбачуваній зоні татуажу;
– вагітність та годування грудьми.

Голівудський догляд – HydraFacial

Глибоке очищення – Інтенсивне зволоження – Ефективне омолодження

HydraFacial – улюблена процедура Голівуду!
HydraFacial™MD – революція у сучасній косметології! Тепер глибоке очищення шкіри, інтенсивне зволоження, оновлення та антивіковий догляд стали доступні в одній процедурі. HydraFacial™MD підходить для будь-якого типу шкіри, не має вікових обмежень та гарантує миттєвий результат!

RF Lifting

Мікроігольчастий RF-ліфтинг, або як його ще називають фракційний голчастий термоліз, – це найновіший метод повного відновлення шкірного каркасу.

У косметології та естетичній медицині широко використовується радіохвильова (RF) енергія для ефекту ліфтингу тканин, зменшення статичних зморшок, вирівнювання рельєфу шкіри. RF має багаторівневу дію:

На клітинному рівні: прискорюються метаболічні внутрішньоклітинні процеси, покращується регенеративна здатність клітин.

На тканинному рівні: завдяки рівномірному прогріву тканин, прискорюється кровотік, покращується кровопостачання та лімфовідтікання. І найголовніше – відбувається активація синтезу колагенових структур, що дає «ліфтинг» та щільність шкіри.

Smas Lifting

Гідна альтернатива хірургічній підтяжці!

З часом епідерміс людини починає втрачати свій тонус. Основною причиною цього є втрата пружності колагеновими волокнами та невелике усунення мімічних м’язів обличчя.
Як результат – на ньому з’являються глибокі носогубні складки, шкіра брів і повік починає обвисати. У деяких випадках також можлива поява другого підборіддя.

LIFT MESO “Сяйво шкіри”

Концепція Lift Meso від Swiss Color – це новий та дуже ефективний метод регенерації та омолодження шкіри.

Втомлена, тьмяна шкіра – кожній жінці знайоме це сумне відображення у дзеркалі. Причина – нестача вітамінів та мінералів, що провокує зневоднення, втрату тонусу та некрасивий колір обличчя.

ICOONE Laser – ИННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД МОДЕЛЮВАННЯ ФІГУРИ

ICOONE LASER – це новий крок у розвитку апаратного масажу!
За кілька процедур з моделювання контурів тіла ICOONE LASER ви отримаєте неперевершений результат.

КРІОЛІПОЛІЗ

Кріоліполіз – це найновіша і найпрогресивніша методика неінвазивного (нехірургічного) видалення небажаних жирових відкладень. З’явившись у 2010 році, кріоліполіз всього за пару років став лідером апаратних процедур по тілу, ключовою методикою видалення локальних жирових відкладень та корекції фігури. В ході процедури кріоліполізу жирова складка затягується в чашу спеціального аплікатора і утримується в ній вакуумом. Поверхні аплікатора відводять тепло від жирової складки. Процедура продовжується в середньому 1 годину. Відомо, що при критичній температурі нижче 7 градусів С0 у клітинах жирової тканини запускається апоптоз – механізм самознищення. Така низька температура вибірково губить жирові клітини і залишає непошкодженими поверхню шкіри, а також судини та нерви всередині жирової тканини. Таким чином, тривале неінвазивне охолодження підшкірного жиру здатне зруйнувати жирові клітини: це явище називається кріоліполізом. Ідея кріоліполізу досить проста: необхідно охолодити підшкірний жир до критичної для запуску апоптозу температури та утримувати цю температуру досить довгий час. Однак, на практиці цю ідею досить непросто реалізувати, оскільки важко досягти критично низької температури всередині жирової складки, не пошкодивши при цьому поверхню шкіри холодом. На успіх процедури кріоліполізу впливає багато факторів, а для її проведення важливо мати інструмент, який дозволяє гнучко налаштовувати всі параметри процедури, і цим інструментом є ZLipo Med!

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

У нашій студії використовується інноваційна технологія – діодний лазер, який оснащений сапфіровою системою охолодження. Якість цього епіляційного методу оцінено у всьому світі та визнано найбезпечнішим та безболісним.

 

Протипоказання

Інфекційні та алергічні захворювання шкіри; пігментні плями; наявність ран та рубців у зоні, на якій проводитиметься епіляція; вагітність та годування груддю; вірусні захворювання; серцево-судинні захворювання; доброякісні та злоякісні пухлини; множинні родимки на тілі; хірургічні операції у галузі проведення лазерної епіляції (період за останні три місяці).

R-SLEEK

Апаратний масаж R-SLEEK

R-Sleek – новий вид апаратного масажу, принцип якого полягає в вібраційно-компресійної методиці. Це означає, що опрацювання проблемних зон відбувається завдяки компресії (тиску маніпулою в два кілограми) та мікровібрації (що створюється обертанням роликів апарату). Таким чином вплив на тіло виявляється за рахунок особливих «пульсуючих стисків», які і дають можливість дістатися найглибших підшкірних шарів і позбавити вас від жирових відкладень. Як правило саме ці шари залишаються недоторканими під час ручних масажів та занять спортом.R-sleek апарат є 10 рядів симетрично розташованих роликів, які покращують транспорт біологічних рідин на тканинному рівні (рух крові по судинах і капілярах, струм лімфи та інші звернення рідини та речовин по всіх міжклітинних просторах).

O2toDerm

апарат для безінєкційної мезотерапії

O2toDerm – унікальний апарат, створений для безін’єкційної мезотерапії та оксигенотерапії. Прилад використовується для проведення унікальної SPA-процедури, яка дає змогу відновити красу та здоров’я шкіри, а також усунути різні естетичні недоліки.

Особливості апарату

Він є компактним генератором, який перетворює природне повітря в кисень (90%) і 3 000 000 аніонів. За допомогою приладу на шкіру під тиском потрапляє тонкий потік кисню і сироватка, що знаходиться в насадці. Молекули речовин проникають у глибокі шари шкіри, що сприяє швидкому досягненню потрібного результату. Клітини насичуються киснем, збільшується проникність рогового шару шкіри, покращується засвоєння активних речовин.

У комплекті з пристроєм використовується спеціальний пульверизатор для розпилення гіалуронової сироватки та купольна маска, яка застосовується на завершальному етапі мезотерапії.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ І ТАТУЮВАНЬ

Для видалення неякісного татуажу та татуювань ми використовуємо піколазер та неодимовий лазер.

Піколазер – це найкраще, що є на сьогоднішній день у світі видалення татуажу та татуювання.
Піколазер з ультракороткою тривалістю імпульсу дозволяє видаляти пігментацію, татуювання та татуаж будь-якої складності, кольору та розміру практично безболісно, ​​зі швидкою регенерацією та значно швидше, ніж на звичайному Q-Swich лазерному обладнанні. Апарат працює на довжині хвилі в 755 нм, він посилає пікосекундні (у 100 разів більш короткі ніж наносекундні) імпульси енергії під шкіру. Така дія дозволяє в буквальному сенсі розбити татуювання на безліч мікроскопічних частинок, які імунна система організму зможе легко вивести.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОВІТНЬОМУ АЛЕКСАНДРИТОВОМУ ЛАЗЕРІ DEKA MOTUS AX з технологією MOVEO

Принцип роботи лазера ґрунтується на термічному руйнуванні волосяного фолікула.

Не все волосся однаково сприйнятливе до лазерного випромінювання!

Щоб зрозуміти, чому волосся після лазерної епіляції не відразу видаляється, розберемося в принципах їх будови та розвитку.

Кожна волосинка має три стадії життєвого циклу:

  1. Анаген – період активного поділу клітин, розвитку волосяного фолікула.
  2. Катаген – стадія припинення харчування волосся і відмирання його фолікула.
  3. Телоген – фаза «сну» та поступового відторгнення волосяного стрижня.

Максимальний вплив лазерний промінь надає на волосся у фазі анагену – активного росту волосся.

У цей період їх структура насичена меланіном по всій довжині, що сприяє кращому нагріванню волосся та руйнуванню волосяного сосочка, який живить волосяну цибулину.

JET PEEL

ГАЗОРІДИННИЙ ПІЛІНГ JET PEEL

Jet Peel – це сучасна, інноваційна технологія газорідинного пілінгу. Вона була розроблена ізраїльськими (TavTech Ltd.) косметологами спільно з американськими фахівцями для максимально ефективного, щадного очищення шкіри.

Газорідинний пілінг Джет Піл отримав високі оцінки тисяч пацієнток і пацієнтів, що зробило його однією з найпопулярніших методик, що очищають.

Пілінг JET PEEL

– найкращий вибір для вас

якщо ви хочете не просто очистити, але також вирівняти, омолодити шкіру, позбутися висипу вугрів або інших неприємних шкірних явищ.

Чому саме JET PEEL?

Газорідинний пілінг – це вплив спрямованої струменем води з киснем. Вона подається під високим тиском із сопла. У нього вбудована найтонша трубка, яка створює спрямований потік.

ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ І БРІВ

Вії та брови є невід’ємною частиною красивого, привабливого погляду. Ламінування брів і вій допоможе зробити їх густішими та природнішими, що створить акцент на очах і дозволить прикувати до них загальну увагу.

 

Протипоказання

– вагітність та період лактації;
– індивідуальна алергічна реакція.

ONDA
Корекція фігури за технологією CoolWave

Coolwaves™
Революція у сфері формування контурів тіла.
Удосконалена інтелектуальна технологія
застосування мікрохвиль, розрахована на усунення:
– локалізованих жирових відкладень
– целюліту
– в’ялості шкіри

STYX
Обгортування

Термоактивні антицелюлітні обгортання спеціальними гелями та лосьйонами від відомої косметичної австрійської фірми STYX Naturcosmetic користуються величезною популярністю для корекції фігури, оскільки мають помітний вплив протягом короткого часу. Ефективність процедури обгортання Styx є в грамотному поєднанні гелю і лосьйонів, які мають виражену дренажну і ліполітичну дію. Ефективним обгортання з препаратами STYX робить поєднання декількох факторів впливу: зміни поверхневої температури тіла, механічного тиску, що надається щільно натягнутою тканиною, та біоактивних компонентів лосьйонів, що впливають безпосередньо на клітини шкіри та підшкірного жиру.

Корекція Фарбування Брів

Надання брів форми з урахуванням ваших побажань та індивідуальних особливостей. Для фарбування ми використовуємо тільки професійні засоби: фарби та хну різних кольорів та відтінків для створення ідеального тону.

Протипоказання

– індивідуальні алергічні реакції на хну

Відгуки Клієнтів

Відгук можна залишити авторизовавшись через Ваш обліковий запис у соціальних мережах

 

Leave a comment