Smas Lifting

Безопераційна підтяжка обличчя

Гідна альтернатива хірургічній підтяжці!

Згодом епідерміс людини починає втрачати свій тонус. Основною причиною цього є втрата пружності колагеновими волокнами та невелике усунення мімічних м’язів обличчя.

Як результат – на ньому з’являються глибокі носогубні складки, шкіра брів і повік починає обвисати. У деяких випадках також можлива поява другого підборіддя.

SMAS (SuperficialMuscle-AponeuroticSystem) – у перекладі з англійської це означає поверхневу м’язово-апоневротичну систему. Якщо говорити простіше, це шар, що складається з волокон колагену і еластину, який покриває м’язи обличчя людини. Але з віком цей шар починає руйнуватися, тому контури обличчя втрачають свою чіткість, з’являються мімічні зморшки та друге підборіддя.

 

ЕФЕКТ ВІД SMAS-ЛІФТИНГУ:

– контур лінії обличчя стає чіткішим;
– відбувається підтяжка глибоких шарів м’яких тканин обличчя;
– зникають мімічні зморшки;
– забираються наслідки фотостаріння;
– глибокі носогубні складки розгладжуються та стають менш помітними;
– піднімаються куточки рота, брів та верхніх повік.

 

Протипоказання

– Інфекційні захворювання
– ураження шкіри
– Цукровий діабет
– Злоякісні шкірні утворення
– Важкі форми вугрового висипу
– Вагітність та період лактації

Найчастіше SMAS-ліфтинг проводиться всього 1 раз, проте ефект від цієї процедури помітний відразу і зберігає свою дію на тривалий час. Для отримання стійкого ефекту процедури, вам доведеться відвідувати косметологічний кабінет лише раз на кілька років.

Головне достоїнство у тому, що глибина на епідерміс становить цілих 5 мм, інші методи «працюють» на глибині всього 1,5 мм. Подібний ефект можуть мати лише хірургічні підтяжки шкіри обличчя.
Якщо звичайні операції просто розгладжують шкіру та відновлюють її пружність, то ультразвукова підтяжка здатна повернути втрачений внаслідок вікових змін овал обличчя.

SMAS-ЛІФТИНГ – секрет вічної молодості!